Päevahoroskoop - 20.10.2017

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna uudishimulikus ja aktiivses meeleolus. Otsite suhtlust ka nendelt, kes meelsamini oleks omaette. Vältige enese pealesurumist. Hea aeg reisimiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete täna kangekaelne ning kamandav. Lähete närvi, kui teised teile alluda ei taha. Püüdke säästa nii ennast, kui teisi ja olge parem omaette.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased seisud võivad teile tuua keerulisi olukordi, kus peate oma mõistust pingutama, et toimuvast aru saada. Kuid vältige liigset mentaalsust.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna võivad teil tekkida ummikseisud, kummalised kohtumised võõraste inimestega ja mõttetud reisid. Püüdke neid ebamugavusi huumoriga võtta.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tänased energiad nõuavad teilt iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüdke rasketesse olukordadesse kaine mõistusega suhtuda, emotsioonid unustage ära!
Neitsi 23. august - 22. september
Kui soovite saavutada edu, siis peaksite ennast kokku võtma ja ise jõupingutusi tegema. Keegi ei hakka teie eest rabelema. Püüdke olla otsusekindel!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Olge valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Lahendades teiste probleeme võivad laheneda ka teie enda omad. Olge tähelepanelik saatuse märkide suhtes.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Leidke aega oma lähedaste jaoks ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiate tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.
Ambur 23. november - 21. detsember
Peaksite täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, nii saavutate kindlasti oma eesmärgi. Parem tehke vähem aga kvaliteetselt.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on oht sattuda salakavalate inimeste ohvriks. Püüdke hoida oma tähelepanu erksana ning jääge kindlaks oma arvamusele. Ebasoodne finantstehinguteks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna tavalisest teravmeelsem ja otsekohesem. Kuid peaksite olema valmis selleks, et ka teie suhtes võidakse veidi teravmeelne olla.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Kipute eneselegi ootamatult üsnagi läbimõtlematult ja kiirelt käituma. Saate aga peagi oma veast aru ning jõuate selle tõenäoliselt heastada.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Osaliselt pilves ilm
Temperatuur: 3...8°
Tajutav: 4...10°
Tuule suund: Lõuna- ja kagutuul
Tuule kiirus: 0...4,2 m/s
Puhangud: 5,8 m/s
Nähtavus: 13...24 km
UV indeks: 0

Tänane prognoos

Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Paiguti tekib udu. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3, rannikul kohati kuni +7°C.

Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 6..9°C.

Allikas: Ilmateenistus

Nimepäevad: Kaspar, Kasper, Jasper

Valuutakursid