Tasuta kuulutused

Päevahoroskoop - 30.04.2017

Jäär

21. märts-20. aprill
Kui ujud valimatult info-ookeanis, raiskad oma jõudu ja energiat. Sa ei jõua ega peagi olema kõikide maailma asjadega kursis! Oska teha õigeid valikuid ja keskendu vaid sellele, mida tegelikult vajad!

Sõnn

21. aprill-20. mai
Oled murelik ja võtad südamesse asju, millel ei tohiks olla sinu jaoks mingit tähtsust. Üldse oled ülemäära vastuvõtlik teiste inimeste negatiivsete mõjude suhtes. Vajad vaikust ja rahu.

Kaksikud

21. mai-21. juuni
Kuu liigub Kaksikutes ja moodustab päeva teises pooles opositsiooni piirava ja kitsendava Saturniga. Seega võib õhtune aeg su kannatuse proovile panna, kuna ette võib tulla mitmesuguseid takistusi ja viivitusi.

Vähk

22. juuni-22. juuli
Päev võib mööduda kummaliste tunnete tähe all. Igatahes on praegu kergem langeda nii ekstaasi kui ka masendusse. Kui juhtub see viimane, siis tea, et tegemist on mööduva seisundiga.

Lõvi

23. juuli-22. august
Head eeldused seltskondlike suhete arenguks. Su kõne ja liigutused avaldavad inimestele soodsat muljet. Sinu jaoks ka parim päev mõne klubi liikmeks astumiseks.

Neitsi

23. august-22. september
Päev sobib kenasti selleks, et häälestuda mingile täiesti uuele suunale. Oskad asju näha uudsel viisil. Väikeste muudatuste päev, kui su mõte haakub kergesti uute teemadega.

Kaalud

23. september-23. oktoober
Päev lõõgastumiseks kas omaette olles või koos sõpradega. Kuna su loovus on kõrge, võiksid midagi teiste jaoks luua – kirjuta kellelegi luuletus või joonista pilt. Või lihtsalt kiida kellegi kaunist välimust.

Skorpion

24. oktoober-22. november
Keegi, kellega kohtud, võib sinus sügavaid meeleolusid tekitada. Just selles võtmes, et tema mõjul näed enda probleeme uues valguses. Või räägib ta sulle lihtsalt midagi sellist, mis paneb sind elu üle mõtlema.

Ambur

23. november-21. detsember
Kuigi võid üsna edevas meeleolus olla ja tahaksid kõigile kuulutada, kui tubli sa ikka oled, ära seda siiski tee. Sest praegu võidakse seda valesti tõlgendada.

Kaljukits

22. detsember-20. jaanuar
Keskendu positiivsele ning ära aja asju ja inimsuhteid keeruliseks. Ülemõtlemist saab vältida sellega, kui olla piisavalt liikumises. Täna ongi sobilik päev suurpuhastuseks.

Veevalaja

21. jaanuar-19. veebruar
Oled jätkuvalt heas vaimses vormis ja genereerid kõikvõimalikke veidraid ja pööraseid ideid. Mõni neist võib isegi kasutatavaks osutuda. Kuid sa ei saa eeldada, et kõik on geeniused.

Kalad

20. veebruar-20. märts
Täna võiksid tõesti aja korralikult maha võtta – vaata endasse ja leia sealt üles see, mis rahustab ja annab turvatunde. Lähedane või pereliige võib su nõu ja abi vajada.