Meie Eesti

Päevahoroskoop - 27.04.2018

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teil võib täna probleeme tekkida tahtejõu puudumise tõttu. Leiate väikseimastki ebaõnnestumisest, et asi pole pingutust väärt. Vältige liigset laiskust.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Käes on aeg, mil romantika mängib teie elus tähtsat rolli. Otsite võimalust oma armastatule tundeid näidata, tõenäoliselt see õnnestub teil hästi.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased planeediseisud annavad teile jõudu elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suurenenud domineerimisvajadus. Hea lepingute sõlmimiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna alustatud ettevõtmised toovad edu. Mõjute enesekindla ning usaldusväärsena. Võimalus leida uusi tuttavaid, mõnest võib saada teile hea sõber.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kaldute täna oma kaaslasi kahtlustama. Näete tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Püüdke aktiviseerida realistlikku ning kainet mõtlemist.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ärge siiski laske endale pähe istuda, püüdke hoida oma pea püsti! Hea aeg reisimiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tänased planeediseisud aitavad teil jõuda selgusele mitmetes segastes küsimustes. Jõuate äratundmiseni, mis on teie jaoks õige ja mis vale.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et teile pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda te seda vastu võtta. Püüdke olla praktilisem, kasu saate ju teie!
Ambur 23. november - 21. detsember
Suudate täna oma optimismi ning positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea aeg kõikvõimalikuks koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete võlutud salapärastest ja mõistetamatutest inimestest. Püüate leida omale väljundit hoopis teisel tasandil, kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tõenäoliselt satute täna olukorda, kus peate kokku viima erinevaid inimesi ning organiseerima nende koostööd. Hea päev esinemiseks või kellegi juhendamiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna hakkavad teie jaoks pisiasjad tähtsamat rolli mängima, kui tavaliselt. Igasugune koostöö teiste inimestega on raskendatud. Võimalikud tervisehäired.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Vahelduva pilvisusega ilm
Temperatuur: 6...10°
Tajutav: 3...12°
Tuule suund: Edelatuul
Tuule kiirus: 1,9...7,2 m/s
Puhangud: 11,1 m/s
Nähtavus: 8...24 km
UV indeks: 1...4

Tänane prognoos

Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, paiguti tekib udu. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Pilves selgimistega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma, kohati võimalik äike. Õhtul pilvisus hõreneb ja sajud lakkavad. Puhub läänekaare tuul 4-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 6..12°C.

Allikas: Ilmateenistus

Nimepäevad: Haldi, Haldja, Halja

Valuutakursid