Meie Eesti

Päevahoroskoop - 12.12.2017

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võite saada tõeliselt positiivseid, meeledejäävaid ning lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kipute täna endale keelama asju, mida tegelikult ihaldate. Võimalik, et teid hakkavad vaevama rahalised puudujäägid ning süümepiin hiljutise laristamise pärast.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Kipute täna veidi konservatiivne olema. Kuid ärge siiski põlake ära huvitavaid ettepanekuid, mida teile täna teha võidakse. Hea aeg töö tegemiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Teis on täna nii palju pulbitsevat energiat, et tunnete eneses jõudu kasvõi mägede liigutamiseks. Samas võite sattuda totaalse illusiooni mõju alla.
Neitsi 23. august - 22. september
Oskate täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab teie suhetesse usaldatavust. Rahalised asjad hakkavad paremini laabuma.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete tavalisest suuremat tungi reisida või seigelda. Janunete uute ja intensiivsete kogemuste järele, samas kipute veidi tuisupäine olema.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Nüüd on hea päev sisemiste protsesside käimalükkamiseks. Püüdke olla väga tähelepanelik, selle suhtes, mida sisemiselt vajalikuks peate.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et satute täna võimuvõitlusesse ning püüate ennast iga hinna eest maksma panna. Kuid püüdke asja mitte liiga tõsiselt võtta, jääge iseendaks!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kipute täna pisiasju üle tähtsustama ning olete kõikvõimalike ebatäpsuste suhtes liiga kriitiline. Hea päev tervislikeks protseduurideks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud mõjuvad teile soodsalt. Olete tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudate teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Suudate täna tavalisest kergemini tegeleda mitme erineva asjaga samaaegselt. Teie reaktsioon on kiire ning jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Sajab vihma
Temperatuur: 1...4°
Tajutav: -10...-1°
Tuule suund: Lõuna- ja kagutuul
Tuule kiirus: 4,2...12,8 m/s
Puhangud: 17,8 m/s
Nähtavus: 3...18 km
UV indeks: 0

Tänane prognoos

Pilves ilm ning saartel hakkab lörtsi ja vihma sadama. Hommikuks levib sadu üle mandri, sisemaal sajab ka lund. Kohati on jäidet. Puhub kagutuul 6-10, rannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel kohati kuni +3°C.

Pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur tõuseb +2..+6°C.

Allikas: Ilmateenistus

Nimepäevad: Aivar, Aiver, Aivo

Valuutakursid