Tasuta kuulutused

Päevahoroskoop - 23.06.2017

Jäär

21. märts-20. aprill
Ei maksa uusi asju alustada, muidu jääd lihtsalt ajahätta. Vaata parem, et pooleli olevad asjad lõpetatud saaksid, et oleks võimalik rahuliku südamega pühadele vastu minna.

Sõnn

21. aprill-20. mai
Äriasjus tasub mingid otsad kokku tõmmata, raha lugeda ja vahekokkuvõtteid teha. Kui mingi projekt ei ole end õigustanud, on lihtne see kõrvale heita, et muule keskenduda.

Kaksikud

21. mai-21. juuni
Jaanieelne kaduneljapäev sobib ideaalselt selleks, et kodus korralik suurpuhastus ette võtta, tube tuulutada ja vanad asjad minema visata. See teeb olemise märksa kergemaks ja kenamaks.

Vähk

22. juuni-22. juuli
Kui sul on mingi töö pooleli, siis ära otsi vabandusi selle edasi lükkamiseks. Oled muidugi nutikas ja vabanduste leidmine õnnestub sul hästi, pärast aga võtab maad süütunne.

Lõvi

23. juuli-22. august
Küllap on asjaolud muutnud ning mingeid asju teed sa täna viimast korda. See võib olla ühtaegu nii rõõmus kui ka kurb päev, mil ehk isegi liigutuspisar su silmanurka valgub.

Neitsi

23. august-22. september
Kõike korraga ei saa, sul tuleb valikuid teha. Et aga ahvatlusi on palju, tuleb loobuda ilmselt ka millestki niisugusest, mis sulle meeldib, mida sa parema meelega ära anda ei tahaks.

Kaalud

23. september-23. oktoober
Võimalik, et sul tuleb täna mõnda õppeasutust külastada. Ilmselt aga ei planeeri sa praegu mitte õppima minekut, vaid oled ehk seotud kellegagi, kes on parajasti kooli lõpetamas.

Skorpion

24. oktoober-22. november
Tasub kodus asjad õigetele kohtadele seada, mustusest ja üleliigsest kolast vabaneda. Sinul tasuks suurpuhastus läbi viia ka oma hingesoppides – ju on seal midagi, millest tuleb lahti lasta.

Ambur

23. november-21. detsember
Keegi lähedastest võib puudutada sinu jaoks valusat teemat. Selle asemel, et kaitsepositsioonile tõmbuda, tasuks hoopis maha istuda ja see asi ometi kord lõpuni lahti rääkida.

Kaljukits

22. detsember-20. jaanuar
Arvatavasti on sul täna veel küllaga töiseid asjatoimetusi. Pead pingutama, et nendega normaalsel ajal valmis saada, sest ilmselt ootavad kohustused sind ka kodus või suvilas.

Veevalaja

21. jaanuar-19. veebruar
Sinu jaoks on pühadeaeg juba alanud – meeleolu võib tänagi pidulikuks kiskuda. Tahad puhata ja elu nautida. Kui seltskond on piisavalt lõbus, osaled hea meelega ürituste ette valmistamises.

Kalad

20. veebruar-20. märts
Kui väga usin olnud oled, õnnestub sul täna ehk töö tegemisest kõrvale hiilida ja päev kodus asjalikult toimetades veeta. Kui midagi ette võtad, süvened sellesse põhjalikult.