Tasuta kuulutused

Telia avalikustas oma uued soodsad rändlustasud Euroopas (2)

Portaalid AM 2 päeva tagasi 18
Telia avalikustas oma uued soodsad rändlustasud Euroopas
Telia Euroopa rändlustasude pressikonverents. Foto: Marko Habicht
Marko Habicht 20. aprill 2017 - 14:53

Kes vähegi meedial silma peal hoidnud, on teadlik sellest, et käesoleva aasta 15. juunist ühtlustuvad Euroopa majandusalas (EL, sh Norra jt) rändlustasud. Telia võttis sammu ühtlustamise suunas Eesti operaatoritest esimesena ning alates tänasest on kõigil võimalik liituda uute pakettidega, mis hõlmavad endas ka uusi rändlusmäärasid.

Hinnakiri, rändlus Euroopas

Ärikliendi hinnakiri

Telia Euroopa rändlustasud ärikliendile.

Pakettide mahtusid muudeti samuti, tehes nii väikese hinnatõusu kasutajale märkamatuks. Olemasolevaga võrreldes väiksem maht on odavam, suurem on kallim ja vahepealsed kaovad ära.

Olemasolevaid kliente paketiga automaatselt liituma ei panda ning soovist peab ise teavitama. Uued kliendid valivad juba rändlusprofiilidega portfelli vahel.

Kuna regulatsioon määrab EL rändluse võrdsuse printsiibi tähendab see tihti Soome reisijatele mõningase kaotuse: Nimelt siiani on saadud Telia kliendid sama andmemahtu kasutada nii Eestis, Baltimaades, Skandinaavias. Uute pakettidega on kogu EL löödud võrdse puuga  ning ühtegi riiki ei tohi eelistada.

Antud regulatsioon paraku reguleerib ainult andmeid. Kõnesid, sõnumeid kodumaale (sh kõik eesti numbrid, mis reisivad) ja mitte kohalike numbreid. Helistamine võib maksta välismaa numbritele ikka ca 0,6 €/min, kui pole hinnakirjas märgitud teisiti.

Loe kogu uudist - AM Tagasi uudistesse
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata.
Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kommentaarid (2)

mnjh

2 päeva tagasi
Paketid pagulastele. Täna siin, homme seal :D

gsm

2 päeva tagasi
Ei tea jah millega Telia endale kliente meelitab? Tule meile ja maksa rohkem!?
Kommentaari lisamine...
Palun sisesta nimi Palun sisesta kommentaar VIGA