Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid!

Kui räägitakse info- ja hübriidsõjast, mõeldakse Venemaad, kuid lääne poolt tulevat ja juba siin olevat ajudeväänamist selleks ei peeta. Esmane näide on muidugi homoagenda, mis töötab oma eesmärkide nimel täistuuridel, aga on ka varjatumaid mõjutuskampaaniaid – näiteks ulatuslik, kuni halani ulatuv võõrtööjõu sisseveo propageerimine. See viimane, mis on käinud läbi nii meediauudistest kui ka kolumnidest, […] The post Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid! appeared first on Uued Uudised.

Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid!

Kui räägitakse info- ja hübriidsõjast, mõeldakse Venemaad, kuid lääne poolt tulevat ja juba siin olevat ajudeväänamist selleks ei peeta. Esmane näide on muidugi homoagenda, mis töötab oma eesmärkide nimel täistuuridel, aga on ka varjatumaid mõjutuskampaaniaid – näiteks ulatuslik, kuni halani ulatuv võõrtööjõu sisseveo propageerimine. See viimane, mis on käinud läbi nii meediauudistest kui ka kolumnidest, […]

The post Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid! appeared first on Uued Uudised.