Ärevust tekitav statistika: enamus alla 30-aastastest hispaanlannadest on lastetud

Hispaania Rahvusliku Statistikaameti kohaselt on suur enamus alla kolmekümneaastastest hispaanlannadest lastetud. Andmed toovad kaasa põhjendatud kartuse riigi püsimajäämise pärast, vanendab LifeSiteNews.com 2018. aasta sündimuseteemalises uuringus näitas Hispaania Rahvuslik Statistikaamet, et 18-33-aastastest hispaania naistest on 88 protsenti lastetud. Lisaks sellele ei ole 95 protsenti alla 30-aastastest meestest veel isaks saanud. Kõige kõrgem sündimuse tase on naistel […] The post Ärevust tekitav statistika: enamus alla 30-aastastest hispaanlannadest on lastetud appeared first on Objektiiv.

Ärevust tekitav statistika: enamus alla 30-aastastest hispaanlannadest on lastetud

Hispaania Rahvusliku Statistikaameti kohaselt on suur enamus alla kolmekümneaastastest hispaanlannadest lastetud. Andmed toovad kaasa põhjendatud kartuse riigi püsimajäämise pärast, vanendab LifeSiteNews.com 2018. aasta sündimuseteemalises uuringus näitas Hispaania Rahvuslik Statistikaamet, et 18-33-aastastest hispaania naistest on 88 protsenti lastetud. Lisaks sellele ei ole 95 protsenti alla 30-aastastest meestest veel isaks saanud. Kõige kõrgem sündimuse tase on naistel […]

The post Ärevust tekitav statistika: enamus alla 30-aastastest hispaanlannadest on lastetud appeared first on Objektiiv.