Amnesty süüdistab Põhjamaid vägistamisohvrite kaitseta jätmises, kuid ei ava tegelikku tausta

Inimõiguslased on ära märganud, et migrantidest kubisevates Põhjamaades on vägistamisi üle mõistuse palju, kuid kusagil ei viidata sellele, et probleemi on tekitanud sisserändajad. Inimõigusorganisatsioon Amnesty International süüdistas kolmapäeval nelja Skandinaavia riiki ehmatavalt kõrges vägistamiste tasemes ja ohvrite kaitseta jätmises. Amnesty raportis vaadeldakse vägistamisjuhtumeid Taanis, Soomes, Norras ja Rootsis ning leitakse, et puudulikud seadused, kahjulikud müüdid […] The post Amnesty süüdistab Põhjamaid vägistamisohvrite kaitseta jätmises, kuid ei ava tegelikku tausta appeared first on Uued Uudised.

Amnesty süüdistab Põhjamaid vägistamisohvrite kaitseta jätmises, kuid ei ava tegelikku tausta

Inimõiguslased on ära märganud, et migrantidest kubisevates Põhjamaades on vägistamisi üle mõistuse palju, kuid kusagil ei viidata sellele, et probleemi on tekitanud sisserändajad. Inimõigusorganisatsioon Amnesty International süüdistas kolmapäeval nelja Skandinaavia riiki ehmatavalt kõrges vägistamiste tasemes ja ohvrite kaitseta jätmises. Amnesty raportis vaadeldakse vägistamisjuhtumeid Taanis, Soomes, Norras ja Rootsis ning leitakse, et puudulikud seadused, kahjulikud müüdid […]

The post Amnesty süüdistab Põhjamaid vägistamisohvrite kaitseta jätmises, kuid ei ava tegelikku tausta appeared first on Uued Uudised.