Austria Arstide Liidu juhend elektromagnetkiirgusega seotud terviseprobleemidega tegelemiseks

Sel ajal kui Eestis väidavad paljud arstid ja terviseametnikud endiselt, et elektromagnetväljade ja tervisemõjude vahel puudub seos, on Austria Arstide Liit (Österreichische Ärztekammer) juba 2012. aastal välja andnud juhendi elektromagnetväljadega seotud terviseprobleemide ja haiguste diagnoosimiseks ja raviks, vahendab Kiirgusinfo.ee.   Dokumendis nenditakse: “Mittespetsiifiliste, tihti stressiga seostatavate terviseprobleemide järsk sagenemine esitab arstidele üha enam väljakutseid keeruliste […] The post Austria Arstide Liidu juhend elektromagnetkiirgusega seotud terviseprobleemidega tegelemiseks appeared first on Telegram.

Austria Arstide Liidu juhend elektromagnetkiirgusega seotud terviseprobleemidega tegelemiseks

Sel ajal kui Eestis väidavad paljud arstid ja terviseametnikud endiselt, et elektromagnetväljade ja tervisemõjude vahel puudub seos, on Austria Arstide Liit (Österreichische Ärztekammer) juba 2012. aastal välja andnud juhendi elektromagnetväljadega seotud terviseprobleemide ja haiguste diagnoosimiseks ja raviks, vahendab Kiirgusinfo.ee.   Dokumendis nenditakse: “Mittespetsiifiliste, tihti stressiga seostatavate terviseprobleemide järsk sagenemine esitab arstidele üha enam väljakutseid keeruliste […]

The post Austria Arstide Liidu juhend elektromagnetkiirgusega seotud terviseprobleemidega tegelemiseks appeared first on Telegram.