Clinton ja Obama on solidaarsed küll moslemitest ohvritega, kuid mitte Sri Lankas tapetud “kristlastega”

  Konservatiivne kommentaator Paul Joseph Watson juhib tähelepanu asjaolule, et mõned mõjukad poliitikud väldivad kristlaste vastu suunatud rünnakute puhul nende nimetamist kristlasteks, samas kui moslemite vastu toime pandud rünnaku korral avaldatakse julgesti kaastunnet moslemite kogukonnale. “Võttes arvesse, et kristlased on kõige tagakiusatum usuline rühm kogu planeedil – neid tapetakse islamistide poolt tohutult palju rohkem kui […] The post Clinton ja Obama on solidaarsed küll moslemitest ohvritega, kuid mitte Sri Lankas tapetud “kristlastega” appeared first on Objektiiv.

Clinton ja Obama on solidaarsed küll moslemitest ohvritega, kuid mitte Sri Lankas tapetud “kristlastega”

  Konservatiivne kommentaator Paul Joseph Watson juhib tähelepanu asjaolule, et mõned mõjukad poliitikud väldivad kristlaste vastu suunatud rünnakute puhul nende nimetamist kristlasteks, samas kui moslemite vastu toime pandud rünnaku korral avaldatakse julgesti kaastunnet moslemite kogukonnale. “Võttes arvesse, et kristlased on kõige tagakiusatum usuline rühm kogu planeedil – neid tapetakse islamistide poolt tohutult palju rohkem kui […]

The post Clinton ja Obama on solidaarsed küll moslemitest ohvritega, kuid mitte Sri Lankas tapetud “kristlastega” appeared first on Objektiiv.