DEFITSIIT! Ehituspoed teatavad, et tööliste kinnipidamiseks mõeldud ahelad hakkavad poodidest otsa saama

Täna tegid kõik suuremad Eesti ehituspoed ühisavalduse, kus teatasid, et nii võõrtööliste kui malevlaste töökohal kinnihoidmiseks mõeldud vahendid hakkavad suure nõudluse tõttu otsa saama. Ühisavaldus tehti pärast seda kui mitu inkassofirmat esitas ametliku kaebuse, et omavalitsused, suurfarmid ning malevaorganisatsioonid ostsid enne suve korraga suure koguse ahelaid ja kette. Ketid ja ahelad peaaegu otsas „Jah, vastab […] The post DEFITSIIT! Ehituspoed teatavad, et tööliste kinnipidamiseks mõeldud ahelad hakkavad poodidest otsa saama appeared first on LUGEJAKIRI.

DEFITSIIT! Ehituspoed teatavad, et tööliste kinnipidamiseks mõeldud ahelad hakkavad poodidest otsa saama

Täna tegid kõik suuremad Eesti ehituspoed ühisavalduse, kus teatasid, et nii võõrtööliste kui malevlaste töökohal kinnihoidmiseks mõeldud vahendid hakkavad suure nõudluse tõttu otsa saama. Ühisavaldus tehti pärast seda kui mitu inkassofirmat esitas ametliku kaebuse, et omavalitsused, suurfarmid ning malevaorganisatsioonid ostsid enne suve korraga suure koguse ahelaid ja kette. Ketid ja ahelad peaaegu otsas „Jah, vastab […]

The post DEFITSIIT! Ehituspoed teatavad, et tööliste kinnipidamiseks mõeldud ahelad hakkavad poodidest otsa saama appeared first on LUGEJAKIRI.