Eero Merilind: kas peame leppima demokraatlikult moodustatava valitsusega, kui see läheb vastuollu meie väärtustega?

Täna ennelõunal küsis riigikogu valimistel Reformierakonna ridades kandideerinud Eero Merilind oma Facebooki seinal, “kas ei ole teatud väärtused veel olulisemad kui demokraatia” ning kas me peaksime leppima demokraatlikult moodustatud valitsusega, kui selle valikud lähevad “meie enda väärtustega vastuollu”. Riigikogu valimistel 429 häält kogunud ning sellega mitte valituks osutunud reformierakondlane Eero Merilind tõstatas täna ennelõunal oma […] The post Eero Merilind: kas peame leppima demokraatlikult moodustatava valitsusega, kui see läheb vastuollu meie väärtustega? appeared first on Objektiiv.

Eero Merilind: kas peame leppima demokraatlikult moodustatava valitsusega, kui see läheb vastuollu meie väärtustega?

Täna ennelõunal küsis riigikogu valimistel Reformierakonna ridades kandideerinud Eero Merilind oma Facebooki seinal, “kas ei ole teatud väärtused veel olulisemad kui demokraatia” ning kas me peaksime leppima demokraatlikult moodustatud valitsusega, kui selle valikud lähevad “meie enda väärtustega vastuollu”. Riigikogu valimistel 429 häält kogunud ning sellega mitte valituks osutunud reformierakondlane Eero Merilind tõstatas täna ennelõunal oma […]

The post Eero Merilind: kas peame leppima demokraatlikult moodustatava valitsusega, kui see läheb vastuollu meie väärtustega? appeared first on Objektiiv.