Eesti abielunaistel on täna vaba päev, patus elavad naised peavad siiski tööle minema

Tänasel paastumaarjapäeval ei tohi abielunaised tööle minna ja peaksid pidutsema ja käima kõrtsis. Kui seda ei tehta, on tagajärjeks agroebameeldivused, soovimatute putukate ja loomade sigimised ning tööde jätku kadumine. Täna on marjapunapäev või paastumaarjapäev, mis tähistab rahvakalendris naiste püha ning kevade algust. See on rahvakalendri järgi üks tähtsamaid kevadtalviseid pühi. Täna kehtivad mitmed käsud ja […] The post Eesti abielunaistel on täna vaba päev, patus elavad naised peavad siiski tööle minema appeared first on LUGEJAKIRI.

Eesti abielunaistel on täna vaba päev, patus elavad naised peavad siiski tööle minema

Tänasel paastumaarjapäeval ei tohi abielunaised tööle minna ja peaksid pidutsema ja käima kõrtsis. Kui seda ei tehta, on tagajärjeks agroebameeldivused, soovimatute putukate ja loomade sigimised ning tööde jätku kadumine. Täna on marjapunapäev või paastumaarjapäev, mis tähistab rahvakalendris naiste püha ning kevade algust. See on rahvakalendri järgi üks tähtsamaid kevadtalviseid pühi. Täna kehtivad mitmed käsud ja […]

The post Eesti abielunaistel on täna vaba päev, patus elavad naised peavad siiski tööle minema appeared first on LUGEJAKIRI.