Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad näitusel Kopenhaagenis

Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad 15. märtsil avataval Põhja- ja Baltimaade kaasaegse graafika näitusel “Dawn Directions” Kopenhaagenis. Al Paldrok alias Anonymous Boh osaleb sarjaga “10 New Commandments / 10 uut käsku” ja Taje Tross installatsiooniga “Silence of The Storm / Tormi vaikus”, Toomas Kuusing aga setuteemaliste linoollõigetega “Eederi võtjad”, “Tere hommikust, naine”, […] The post Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad näitusel Kopenhaagenis appeared first on GoodNews.

Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad näitusel Kopenhaagenis

Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad 15. märtsil avataval Põhja- ja Baltimaade kaasaegse graafika näitusel “Dawn Directions” Kopenhaagenis. Al Paldrok alias Anonymous Boh osaleb sarjaga “10 New Commandments / 10 uut käsku” ja Taje Tross installatsiooniga “Silence of The Storm / Tormi vaikus”, Toomas Kuusing aga setuteemaliste linoollõigetega “Eederi võtjad”, “Tere hommikust, naine”, […]

The post Eesti kunstnikud Al Paldrok, Taje Tross ja Toomas Kuusing osalevad näitusel Kopenhaagenis appeared first on GoodNews.