EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison pidas Milanos rahvusmeelsete miitingul kõne

EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison esines laupäeval Milanos miitingul tuhandete rahvusmeelsete inimeste ees. Jaagu lühikokkuvõte kõnest: “Euroopa rahvuslikud erakonnad peavad tegema koostööd hoolimata faktist, et on ka mõnes küsimuses erimeelsused. See on normaalsus.” Eriliselt kummaline on Jaak Madisoni sõnul muidugi Eesti meedia ignorantsus sellise massiivse ürituse osas, mis puudutab väga otseselt ka Eestit. Isegi […] The post EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison pidas Milanos rahvusmeelsete miitingul kõne appeared first on Uued Uudised.

EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison pidas Milanos rahvusmeelsete miitingul kõne

EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison esines laupäeval Milanos miitingul tuhandete rahvusmeelsete inimeste ees. Jaagu lühikokkuvõte kõnest: “Euroopa rahvuslikud erakonnad peavad tegema koostööd hoolimata faktist, et on ka mõnes küsimuses erimeelsused. See on normaalsus.” Eriliselt kummaline on Jaak Madisoni sõnul muidugi Eesti meedia ignorantsus sellise massiivse ürituse osas, mis puudutab väga otseselt ka Eestit. Isegi […]

The post EKRE kandidaat Euroopa Parlamenti Jaak Madison pidas Milanos rahvusmeelsete miitingul kõne appeared first on Uued Uudised.