EKRE varivalitsuse ministrid: majandust ei juhi raamatupidajad, ennast kaitsev Eesti, õigusriik ka reaalselt

Teisipäeval tutvustas EKRE oma varivalitsust ja sõna oma plaanide tutvustamiseks said ka erinevad ministrikandidaadid tulevases valitsuses. Rahandusministrikandidaat Martin Helme teatas, et tulevikus ühendatakse selle ministeeriumi alla ka riigihaldus ning arvukate pisiküsimuste asemel keskendutakse suurtele. “Maksualandused on meie majandusprogrammis keskne osa ja Eestis on maksukoormust vaja üldse alandada, alustades aktsiisi- ja käibemaksust ehk tarbimismaksudest,” rääkis Martin […] The post EKRE varivalitsuse ministrid: majandust ei juhi raamatupidajad, ennast kaitsev Eesti, õigusriik ka reaalselt appeared first on Uued Uudised.

EKRE varivalitsuse ministrid: majandust ei juhi raamatupidajad, ennast kaitsev Eesti, õigusriik ka reaalselt

Teisipäeval tutvustas EKRE oma varivalitsust ja sõna oma plaanide tutvustamiseks said ka erinevad ministrikandidaadid tulevases valitsuses. Rahandusministrikandidaat Martin Helme teatas, et tulevikus ühendatakse selle ministeeriumi alla ka riigihaldus ning arvukate pisiküsimuste asemel keskendutakse suurtele. “Maksualandused on meie majandusprogrammis keskne osa ja Eestis on maksukoormust vaja üldse alandada, alustades aktsiisi- ja käibemaksust ehk tarbimismaksudest,” rääkis Martin […]

The post EKRE varivalitsuse ministrid: majandust ei juhi raamatupidajad, ennast kaitsev Eesti, õigusriik ka reaalselt appeared first on Uued Uudised.