EL ei ole heategevusüritus, vaid bluffimistega kaardimäng, kus võidavad selgrooga mängijad 

15 aastat tagasi liitus Eesti Euroopa Liiduga ja seetõttu kõlavad mõõdutundetud ülistused – kas aga meil on põhjust tingimata uskuda, et me oleme sellest liidust võitnud? Julgeolekuliselt – ehk pisut. Meid kaitseb NATO, mille Euroopa liikmesriikide lennukid pole sageli võimelised lendu tõusma ja allveelaevad kuivavad dokis – peamine tugi tuleb USA-lt. Venemaa rünnaku korral on […] The post EL ei ole heategevusüritus, vaid bluffimistega kaardimäng, kus võidavad selgrooga mängijad  appeared first on Uued Uudised.

EL ei ole heategevusüritus, vaid bluffimistega kaardimäng, kus võidavad selgrooga mängijad 

15 aastat tagasi liitus Eesti Euroopa Liiduga ja seetõttu kõlavad mõõdutundetud ülistused – kas aga meil on põhjust tingimata uskuda, et me oleme sellest liidust võitnud? Julgeolekuliselt – ehk pisut. Meid kaitseb NATO, mille Euroopa liikmesriikide lennukid pole sageli võimelised lendu tõusma ja allveelaevad kuivavad dokis – peamine tugi tuleb USA-lt. Venemaa rünnaku korral on […]

The post EL ei ole heategevusüritus, vaid bluffimistega kaardimäng, kus võidavad selgrooga mängijad  appeared first on Uued Uudised.