Epidemioloog Antonina Järviste vastulause Postimehe artiklile “Väikesed kirstud ja suured arvud”

16. märtsil Postimehes ilmunud artiklis “Väikesed kirstud ja suured arvud” arutleb statistikaameti rahvastikustatistika ekspert Ene-Margit Tiit laste nakkushaiguste teemal. Lähtealuseks on 1929. aasta andmed. Autor märgib, et “1929. aastal suri enne oma aastast sünnipäeva 2111 last. /—/ Peamised lapse- ja noorukiea surmapõhjused olid nakkushaigused. Üks kõige raskemaid oli difteeria – kurgutõbi, mis oli ka Vargamäe […] The post Epidemioloog Antonina Järviste vastulause Postimehe artiklile “Väikesed kirstud ja suured arvud” appeared first on Telegram.

Epidemioloog Antonina Järviste vastulause Postimehe artiklile “Väikesed kirstud ja suured arvud”

16. märtsil Postimehes ilmunud artiklis “Väikesed kirstud ja suured arvud” arutleb statistikaameti rahvastikustatistika ekspert Ene-Margit Tiit laste nakkushaiguste teemal. Lähtealuseks on 1929. aasta andmed. Autor märgib, et “1929. aastal suri enne oma aastast sünnipäeva 2111 last. /—/ Peamised lapse- ja noorukiea surmapõhjused olid nakkushaigused. Üks kõige raskemaid oli difteeria – kurgutõbi, mis oli ka Vargamäe […]

The post Epidemioloog Antonina Järviste vastulause Postimehe artiklile “Väikesed kirstud ja suured arvud” appeared first on Telegram.