EPL-i vaimusünnitis: vasakäärmuslased arutlevad, kuidas “paremäärmuslust” kodustada

Vasakäärmuslik ajakirjanik Krister Paris on teinud ühe intervjuu, millest leiab päris palju naljakaid momente. Jutt käib “paremäärmuslaste uurija” Anton Šehhovtsoviga ja Paris ütleb kohe, et Eestis usutakse, nagu saaks EKRE Kremlist raha. Tema vestluskaaslane ütleb seepeale, et Putin ei käi Euroopas rahakohvriga ringi ning ka  2014. aasta pangalaen Le Peni Rahvusrindele oli 5-6% intressiga pangalaen, […] The post EPL-i vaimusünnitis: vasakäärmuslased arutlevad, kuidas “paremäärmuslust” kodustada appeared first on Uued Uudised.

EPL-i vaimusünnitis: vasakäärmuslased arutlevad, kuidas “paremäärmuslust” kodustada

Vasakäärmuslik ajakirjanik Krister Paris on teinud ühe intervjuu, millest leiab päris palju naljakaid momente. Jutt käib “paremäärmuslaste uurija” Anton Šehhovtsoviga ja Paris ütleb kohe, et Eestis usutakse, nagu saaks EKRE Kremlist raha. Tema vestluskaaslane ütleb seepeale, et Putin ei käi Euroopas rahakohvriga ringi ning ka  2014. aasta pangalaen Le Peni Rahvusrindele oli 5-6% intressiga pangalaen, […]

The post EPL-i vaimusünnitis: vasakäärmuslased arutlevad, kuidas “paremäärmuslust” kodustada appeared first on Uued Uudised.