Europarlamendi valimiste aktiivsus oli Eestis 37 protsenti, Lõuna-Eestis madalam

Täna kella 20 seisuga osales Euroopa Parlamendi valimistel üle Eesti 37,3 protsenti valijaskonnast. Kõige kõrgem oli osalusprotsent Tallinnas (42,2 protsenti) ja kõige madalam Ida-Virumaal (24,3 protsenti). Lõuna-Eestis oli valimisaktiivsus Võrumaal 32,5 protsenti, Valgamaal 32,3 protsenti ja Põlvamaal 31,6 protsenti. Võrdluseks, riigikogu ja kohalikel valimistel oli aktiivsus 60 protsendi ringis. Valimistulemused veel niipea ei selgu. Tulemused […] The post Europarlamendi valimiste aktiivsus oli Eestis 37 protsenti, Lõuna-Eestis madalam appeared first on Lõunaeestlane.

Europarlamendi valimiste aktiivsus oli Eestis 37 protsenti, Lõuna-Eestis madalam

Täna kella 20 seisuga osales Euroopa Parlamendi valimistel üle Eesti 37,3 protsenti valijaskonnast. Kõige kõrgem oli osalusprotsent Tallinnas (42,2 protsenti) ja kõige madalam Ida-Virumaal (24,3 protsenti). Lõuna-Eestis oli valimisaktiivsus Võrumaal 32,5 protsenti, Valgamaal 32,3 protsenti ja Põlvamaal 31,6 protsenti. Võrdluseks, riigikogu ja kohalikel valimistel oli aktiivsus 60 protsendi ringis. Valimistulemused veel niipea ei selgu. Tulemused […]

The post Europarlamendi valimiste aktiivsus oli Eestis 37 protsenti, Lõuna-Eestis madalam appeared first on Lõunaeestlane.