Eva Piirimäele: Euroopa kultuuriline ühtsus on suuresti haihtunud ja osa sellest söestus Jumalaema kiriku leekides

Saade “Plekktrumm” on saanud kohaks, kus kõlavad mõtted mahuvad peamiselt globalismi mõiste alla. Viimati oli saates ajaloolane ja filosoof Eva Piirimäe, kellega vesteldi rahvusluse ja kosmopoliitsuse teemadel. Juba tema pealkirja mõttes: “Inimesed on unustamas Euroopa ühinemise positiivseid külgi” on küsimus: miks? Kas mitte sellepärast, et negatiivsed küljed on neid varjutamas? Piirimäe tuletab meelde aegu, mil […] The post Eva Piirimäele: Euroopa kultuuriline ühtsus on suuresti haihtunud ja osa sellest söestus Jumalaema kiriku leekides appeared first on Uued Uudised.

Eva Piirimäele: Euroopa kultuuriline ühtsus on suuresti haihtunud ja osa sellest söestus Jumalaema kiriku leekides

Saade “Plekktrumm” on saanud kohaks, kus kõlavad mõtted mahuvad peamiselt globalismi mõiste alla. Viimati oli saates ajaloolane ja filosoof Eva Piirimäe, kellega vesteldi rahvusluse ja kosmopoliitsuse teemadel. Juba tema pealkirja mõttes: “Inimesed on unustamas Euroopa ühinemise positiivseid külgi” on küsimus: miks? Kas mitte sellepärast, et negatiivsed küljed on neid varjutamas? Piirimäe tuletab meelde aegu, mil […]

The post Eva Piirimäele: Euroopa kultuuriline ühtsus on suuresti haihtunud ja osa sellest söestus Jumalaema kiriku leekides appeared first on Uued Uudised.