Halav, kuid kallutatud Eesti ajakirjandus ei tea tagakiusatud meedia tegelikest muredest midagi

Kuigi Eestis jätkub hala väidetava ajakirjanduse suukorvistamise ümber, on meie maa pressivabaduse edetabelis mullusega võrreldes koha võrra tõusnud ning asub ülemaailmses edetabelis 11. kohal. Eestis ei toimu mingit meediavabaduse piiramist, vaid tegu on neljanda võimu lähtepositsiooni ja tegevusruumi kindlaks määramisega. Eestis ei kiusata ajakirjanikke taga, vaid nõutakse neilt ajakirjanduslikku sõltumatust, kallutamatust ja eetikast kinnipidamist. Paraku […] The post Halav, kuid kallutatud Eesti ajakirjandus ei tea tagakiusatud meedia tegelikest muredest midagi appeared first on Uued Uudised.

Halav, kuid kallutatud Eesti ajakirjandus ei tea tagakiusatud meedia tegelikest muredest midagi

Kuigi Eestis jätkub hala väidetava ajakirjanduse suukorvistamise ümber, on meie maa pressivabaduse edetabelis mullusega võrreldes koha võrra tõusnud ning asub ülemaailmses edetabelis 11. kohal. Eestis ei toimu mingit meediavabaduse piiramist, vaid tegu on neljanda võimu lähtepositsiooni ja tegevusruumi kindlaks määramisega. Eestis ei kiusata ajakirjanikke taga, vaid nõutakse neilt ajakirjanduslikku sõltumatust, kallutamatust ja eetikast kinnipidamist. Paraku […]

The post Halav, kuid kallutatud Eesti ajakirjandus ei tea tagakiusatud meedia tegelikest muredest midagi appeared first on Uued Uudised.