Hea algatus: elektrit päris tasuta ei saa, aga Level2.ee elektriauto laadija seinale küll

Tallinnas, Volta Loftide juures saab Level2.ee laadijas päris kiiresti ja mõistliku hinnaga elektriauto akut täita. Ühendad kaabli, maksad, ja elekter tuleb. Samasugune laadija võiks olla kasvõi iga kontorihoone juures. Uudisväärtuse annab loole aga see, et soovijad saavad laadija täiesti tasuta. View this post on Instagram www.level2.ee tuleb ja paigaldab äriklientidele laadija. Jah, tasuta. Kasutus siiski [...] The post Hea algatus: elektrit päris tasuta ei saa, aga Level2.ee elektriauto laadija seinale küll appeared first on Accelerista.

Hea algatus: elektrit päris tasuta ei saa, aga Level2.ee elektriauto laadija seinale küll
level2.ee

Tallinnas, Volta Loftide juures saab Level2.ee laadijas päris kiiresti ja mõistliku hinnaga elektriauto akut täita. Ühendad kaabli, maksad, ja elekter tuleb. Samasugune laadija võiks olla kasvõi iga kontorihoone juures. Uudisväärtuse annab loole aga see, et soovijad saavad laadija täiesti tasuta. View this post on Instagram www.level2.ee tuleb ja paigaldab äriklientidele laadija. Jah, tasuta. Kasutus siiski [...]

The post Hea algatus: elektrit päris tasuta ei saa, aga Level2.ee elektriauto laadija seinale küll appeared first on Accelerista.