Hea teada: kas taksojuhile tohib teha taustakontrolli ja rikkumised avalikustada?

Äpitaksod on kasvatanud nii teenuse kasutajate kui ka teenuse osutajate hulka. Kuna nõudlus on suur, satub sekka sõidukikaardita ja ka teenindajakaardita juhte. Juhile taustakontrolli tegemine keelatud ei ole, aga mida peale hakata teadmisega, et juhil puuduvad nõutud dokumendid? Äpitaksod on jõudsalt kasvatanud teenuse kasutajate hulka, seda eriti linnades, kus isikliku autoga sõitmine on kordades kallim [...] The post Hea teada: kas taksojuhile tohib teha taustakontrolli ja rikkumised avalikustada? appeared first on Accelerista.

Hea teada: kas taksojuhile tohib teha taustakontrolli ja rikkumised avalikustada?
äpitaksod piraattakso taustakontrolli

Äpitaksod on kasvatanud nii teenuse kasutajate kui ka teenuse osutajate hulka. Kuna nõudlus on suur, satub sekka sõidukikaardita ja ka teenindajakaardita juhte. Juhile taustakontrolli tegemine keelatud ei ole, aga mida peale hakata teadmisega, et juhil puuduvad nõutud dokumendid? Äpitaksod on jõudsalt kasvatanud teenuse kasutajate hulka, seda eriti linnades, kus isikliku autoga sõitmine on kordades kallim [...]

The post Hea teada: kas taksojuhile tohib teha taustakontrolli ja rikkumised avalikustada? appeared first on Accelerista.