Hea teada: kuival ajal on auto kui välgumihkel, mis võib süüdata suure tulekahju

Suur Reede kulges ka tänavu purjus juhtide ja kulupõlengute tähe all. Kulu põletamine on aastaringselt keelatud ning praegu kehtib kõikjal Eestis tuleohtlik aeg. Autoga krõbekuival teeäärel peatuv või metsa alla sõitev juht ei aimagi, et tema neljarattalisest võib alguse saada tulekahju. 6. aprillist on kogu Eesti kuulutatud tuleohtlikuks ning mida kauem püsivad kuivad ilmad, seda [...] The post Hea teada: kuival ajal on auto kui välgumihkel, mis võib süüdata suure tulekahju appeared first on Accelerista.

Hea teada: kuival ajal on auto kui välgumihkel, mis võib süüdata suure tulekahju
tulekahju

Suur Reede kulges ka tänavu purjus juhtide ja kulupõlengute tähe all. Kulu põletamine on aastaringselt keelatud ning praegu kehtib kõikjal Eestis tuleohtlik aeg. Autoga krõbekuival teeäärel peatuv või metsa alla sõitev juht ei aimagi, et tema neljarattalisest võib alguse saada tulekahju. 6. aprillist on kogu Eesti kuulutatud tuleohtlikuks ning mida kauem püsivad kuivad ilmad, seda [...]

The post Hea teada: kuival ajal on auto kui välgumihkel, mis võib süüdata suure tulekahju appeared first on Accelerista.