Hispaania politsei vahistas Püha Nädala protsessiooni rünnata plaaninud üliõpilase

Hispaania ja Maroko koostöös vahistati noormees, kes plaanis massimõrva kristliku maailma olulisimal ajal – Pühal Nädalal. Hispaania ajakirjanduse sõnul on noormehe nimi Zouhair El Bouhdidi ja ta vahistati Marokos. Hetkel otsivad Hispaania Siseministeerium ja Politseiamet läbi El Bouhdidi eluaset Andaluusia pealinnas Sevillas, kus ta ülikoolis käib, vahendas Hispaania suurim inglise keelne väljaanne Euro Weekly News. […] The post Hispaania politsei vahistas Püha Nädala protsessiooni rünnata plaaninud üliõpilase appeared first on Objektiiv.

Hispaania politsei vahistas Püha Nädala protsessiooni rünnata plaaninud üliõpilase

Hispaania ja Maroko koostöös vahistati noormees, kes plaanis massimõrva kristliku maailma olulisimal ajal – Pühal Nädalal. Hispaania ajakirjanduse sõnul on noormehe nimi Zouhair El Bouhdidi ja ta vahistati Marokos. Hetkel otsivad Hispaania Siseministeerium ja Politseiamet läbi El Bouhdidi eluaset Andaluusia pealinnas Sevillas, kus ta ülikoolis käib, vahendas Hispaania suurim inglise keelne väljaanne Euro Weekly News. […]

The post Hispaania politsei vahistas Püha Nädala protsessiooni rünnata plaaninud üliõpilase appeared first on Objektiiv.