Päevahoroskoop - 25.09.2018

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kipute täna omale illusioone tekitama. Võimalik, et hakkate seda, kellesse armunud olete, idealiseerima ning muutute teiste suhtes hoolimatuks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Enesekindlust õhkub igast sinu keharakust. Sind huvitab ainult kärjäär, kohustused ja reputatsioon. Sisemuses aga ähvardavad su tunded võimust võtta.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänasesse päeva toob värskendust mõni originaalsete ideedega sõber. Olge valmis midagi ootamatut ja huvitavat ette võtma või reisile minema.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tänased planeediseisud mõjuvad teile soodsalt. Olete tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudate teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Satute täna olukorda, mis paneb teid enesega tööd tegema. Teie maskid rebitakse halastamatult maha nii, et ei jää võimalustki näida kellegi teisena.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna valitsevad jõulised energiad. Suudate tavalisest kergemini hakkama saada kõikide vajalike asjadega ning oma kiire tegutsemisega innustate ka teisi.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik, et olete kriitiliselt meelestatud. Kaldute tülitsema ja vaidlema. Ebasoodne ajavahemik suhete loomiseks ja lepingute sõlmimiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kaldute nägema oma kaaslastes vaid nende negatiivset poolt. See on tingitud peamiselt sellest, et olete liiga nõudlik nende suhtes. Olge järeleandlikum!
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et tunnete ennast täna veidi kohmetu ning kohmakana. Püüate teadlikult vältida olukordi, kus teiste tähelepanu teile võiks langeda.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Huvi intellektuaalsete mängude suhtes. Soodne päev kultuuriasutuste ja massiürituste külastamiseks. Võib tekkida romantiline suhe. Tundlik ilumeel.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete kaudselt seotud mõne oma tuttava poolt tehtud apsakaga. Teile langeb oodatust suurem tähelepanu.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete täna ülevoolava jutuga ning kipute suud pruukima ka situatsioonides, kus oleks targem vaikida ja kuulata, mis teistel öelda on. Hea aeg reisimiseks.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Selge ilm
Temperatuur: 4...10°
Tajutav: 1...5°
Tuule suund: Lääne- ja edelatuul
Tuule kiirus: 2,5...8,9 m/s
Puhangud: 11,7 m/s
Nähtavus: 10...16 km
UV indeks: 0

Tänane prognoos

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub loode- ja põhjatuul 4-9, puhanguti 12 m/s, saartel ja rannikul 8-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..7, rannikul kuni 11°C, maapinnal langeb kohati 0° ümbrusesse.

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, õhtupoolikul saju võimalus väheneb. Puhub loodetuul 6-11, puhanguti 14, saartel ja rannikul kuni 17 m/s, õhtupoolikul pöördub saartelt alates järkjärgult läände ja veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on 9..13°C.

Allikas: Ilmateenistus

Valuutakursid