Päevahoroskoop - 16.07.2018

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna kergesti ärrituv ning üliemotsionaalne. Võite eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Ootamatute sündmuste aeg. Olge valmis muudatusteks ja huvitavateks ettepanekuteks. Avatud suhtumine mõjub teile värskendavalt ja arendavalt.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänane päev võib teile tuua üllatusi. Näiteks kohtute inimesega, kes teid väga austab ehkki tegelikult teid ei tunne. Võite saada häid pakkumisi.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Töisete meeleoludega päev. Olete kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada. Hea aeg tegeleda pooleli jäänud asjadega.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Täna võivad teie suhted võimukate inimestega päris teravaks minna. Teie õiglustaju on tavalisest aktiivsem ning julgete seda ka välja näidata.
Neitsi 23. august - 22. september
Otsite emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on teil raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüdke siiski mõista, et igaüks ei pruugi vaenlane olla.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Pöörake tähelepanu oma tervisele. Korralikult väljaravimata haigused võivad krooniliseks muutuda ning teile hiljem hulga kannatusi valmistada.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tunnete väsimust ja enda ebaefektiivsust töö tegemisel. Võib juhtuda, et saate teada mõne võõra saladuse. Mõistate oma alateadlikke soove.
Ambur 23. november - 21. detsember
Nüüd oleks hea aeg algust teha tervisliku eluviisiga või ravikuuriga. Suudate täna olla järjepidevam ja tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et satute täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Teie avalikkuse ette tulemine toob teile kasu eelkõige siis, kui suudate loomulikuks jääda.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Vältige jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse. Ärge algatage omal initsiatiivil vastupanu ilminguid ning hoiduge vastumeelsest koostööst.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teil on nüüd ennast veidi raske kokku võtta ja tegutseda. Kipute takerduma pisiasjade taha. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks ja kinnisvaraga tegelemiseks.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Selge ilm
Temperatuur: 13...20°
Tajutav: 13...20°
Tuule suund: Ida- ja kagutuul
Tuule kiirus: 0...3,1 m/s
Puhangud: 3,6 m/s
Nähtavus: 2...24 km
UV indeks: 0

Tänane prognoos

Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 1-5 m/s. Õhutemperatuur on 14..18°C.

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub valdavalt kirdetuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 25..30, rannikul kohati 22°C.

Allikas: Ilmateenistus

Nimepäevad: Reinhold, Rinaldo, Rein, Reino, Reinu, Reinut, Ronald

Valuutakursid