Päevahoroskoop - 23.07.2018

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna on kergete ja meeldivate mõjudega päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töö tegemine kui ka sõpradega lõbusalt aja veetmine või külaliste vastuvõtmine.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tunnete täna soovi pühendada aega oma kodu ja iseenda jaoks. Hea aeg on poolikute koduste remonttööde lõpetamiseks, koristamiseks, perega suhtlemiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on päev, mil peaksite kindlasti aktiivselt tegutsema ja hoidma ennast viimaste sündmustega kursis. Võimalik ootamatu rünnak selja tagant.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et olete täna tahtmatult sunnitud tegelema erinevate asjadega või peate langetama otsuseid. Raskused õige valiku tegemisel. Usaldage intuitsiooni.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete häiritud, kui näete oma kõrval konkurente ning püüate neid iga hinna eest üle trumbata. Vältige pealetükkivat ja egoistlikku käitumist.
Neitsi 23. august - 22. september
Tunnete täna soovi teha muudatusi oma elus. Hea päev kolimiseks, remondi alustamiseks ning kinnisvaratehinguteks. Aktiviseeruvad perekondlikud suhted.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Suudate olla iseseisev ja vaba teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks tegemisteks ning reisimiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna vajate tavalisest rohkem teiste inimeste heakskiitu ja julgustust. Olete vastuvõtlik kõikvõimalikele välistele teguritele. Püüdke olla enesekindlam!
Ambur 23. november - 21. detsember
Hea päev lubada omale meeldivaid kogemusi. Soodne aeg minna reisile ja otsida uusi huvitavaid suhteid. Olete täna uudishimulik ning teadmishimuline.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kipute liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis teile tegelikult midagi väärtuslikku ei paku. Püüdke maailma avarama pilguga vaadata.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedasele kaaslasele. Kui peate langetama teid mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et peate täna langetama tähtsaid otsuseid või asendama mõnda teist kõrgemal kohal olevat isikut. Teie käitumine kipub veidi konservatiivne olema.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Vahelduva pilvisusega ilm
Temperatuur: 14...20°
Tajutav: 15...20°
Tuule suund: Edelatuul
Tuule kiirus: 0...3,6 m/s
Puhangud: 5 m/s
Nähtavus: 1...22 km
UV indeks: 0

Tänane prognoos

Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Paiguti tekib udu. Puhub muutlik tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 14..19°C.

Vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal võib Ida-Eestis kohati hoovihma sadada, võimalik äike. Puhub muutlik tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 24..29°C.

Allikas: Ilmateenistus

Nimepäevad: Senta, Saida, Seida, Siina

Valuutakursid