Päevahoroskoop - 16.11.2018

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Olete enesekindel ning seetõttu ei häbene ka selliseid arvamusi välja öelda, mis üldiste arusaamadega erinevad.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänased sündmused võivad areneda selliselt, et olete sunnitud taganema nendest põhimõtetest, millest siiani nii kõvasti kinni hoidsite. Loobuge ebavajalikust!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased meeleolud sunnivad teid vaatama iseenda sügavustesse ning tegelema nende probleemidega, mida siiani olete püüdnud enese jaoks maha vaikida.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalse olukorra paranemine tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüdke vältida liigset kiindumist end ümbritsevasse ellu, ühel hetkel tuleb teil nagunii kõigest loobuda. Hea päev mediteerimiseks ja palvetamiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Nüüd on hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Teie peenetundelisus võib nii mõnelegi skeptikule silmad ette teha. Võidate kergesti poolehoidjaid.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Mõjute täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Ootate täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksite olla ise just alustajaks. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini, kui arvasite ning suudate elu üle taas rõõmu tunda. Veetke aega perega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Nüüd valitseb teie elus aktiivne ning jõuline energia. Olete valmis kohe härjal sarvist haarama ning viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võite sattuda juhirolli.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Hea aeg loobuda mõnest halvast harjumusest ning alustada tervislikumat eluviisi. Pöörake tähelepanu oma tervisele ja märkidele, mida teie keha annab.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Puutute täna ootamatutel asjaoludel kokku selliste inimestega, kellega teil tavaliselt suhelda ei tule. Võimalik, et teilt palutakse abi.

Riigi Ilmateenistus

Ilm hetkel

Pilves ilm
Temperatuur: 4...9°
Tajutav: 1...6°
Tuule suund: Edelatuul
Tuule kiirus: 3,3...7,5 m/s
Puhangud: 9,7 m/s
Nähtavus: 16 km
UV indeks: 0...1

Tänane prognoos

Pilves selgimistega ilm. Pärast keskööd sajab kohati vähest vihma. Mõnel pool on udu. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Peamiselt pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 14-17 m/s. Õhutemperatuur on 4..10°C.

Allikas: Ilmateenistus

Valuutakursid