HOROSKOOP - 15.07.2019

Jäär 21. märts - 20. aprill
Aktiviseeruvad suhted, mis seotud romantika ja samas salapäraga. Teie intuitsioon on tugevam, kui tavaliselt. Suureneb huvi müstika vastu.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik ebakindlus ja ärevus majandussuhete valdkonnas. Probleemid tervisega. Vältige raha laenamist, garantiide andmist ja aktiivset äritegevust.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna valitseb oht sattuda illusiooni või kokku puutuda petturitega. Võimalik, et suureneb huvi kõikvõimalike müstikaga seotud teemade vastu.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Otsite eksootikat, kuid peaksite kõige uue ja võõraga ettevaatlik olema. Hoiduge liialdustest ja fanatismist. Jääge selleks, kes te olete!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olge valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Lahendades teiste probleeme võivad laheneda ka teie enda omad. Olge tähelepanelik saatuse märkide suhtes.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüdke olla tähelepanelik ja kontrollige oma plaanid üle.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teil on kalduvus täna uskuda kergeusklikult asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuse ja manipulaatorite ohvriks. Hoiduge alkoholist.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kõik vana on teile võõras, püüate teha uusi avastusi. Olete originaalne inimene kes ei võta omaks traditsioone. Tunnete vajadust olla vaba.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute täna kõikvõimalikke ebameeldivusi liiga südamesse võtma ja probleeme ületähtsustama. Vältige suhteid, kus teid püütakse üle trumbata.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kui olete tänaseks plaaninud konkreetse päevaplaani, siis olge valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Hea aeg matkamiseks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud aitavad teil jõuda selgusele mitmetes segastes küsimustes. Jõuate äratundmiseni, mis on teie jaoks õige ja mis vale.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Suudate nüüd ületada piire, mis tavaliselt teid kammitsevad ja ahistavad. Tänu oma vabale käitumisele leiate uusi ja huvitavaid tuttavaid.