Imetle, kadesta ja osta ära: vanast Datsun 280Z-st sai Vilneri käe all erakordne ahvatlus

Vilner Garage: jätke see nimi meelde! Bulgaaria tuntuimal tuuningfirmal on põhjust saada maailmakuulsaks, nende tuunitud Datsun 280Z “Fairlady Z” paneb ühtaegu imetlusest ahhetama ja kadedusest rohetama. Veetleva Leedi leidmislugu on vähemalt sama põnev kui sellele uue elu andmine. Bulgaaria tuuningufirma Vilner tegeleb põnevatele autodele uue ilme ja hingamise andmisega. Üks nende kuulsamatest ja eriilmelisematest projektidest [...] The post Imetle, kadesta ja osta ära: vanast Datsun 280Z-st sai Vilneri käe all erakordne ahvatlus appeared first on Accelerista.

Imetle, kadesta ja osta ära: vanast Datsun 280Z-st sai Vilneri käe all erakordne ahvatlus
vilner datsun

Vilner Garage: jätke see nimi meelde! Bulgaaria tuntuimal tuuningfirmal on põhjust saada maailmakuulsaks, nende tuunitud Datsun 280Z “Fairlady Z” paneb ühtaegu imetlusest ahhetama ja kadedusest rohetama. Veetleva Leedi leidmislugu on vähemalt sama põnev kui sellele uue elu andmine. Bulgaaria tuuningufirma Vilner tegeleb põnevatele autodele uue ilme ja hingamise andmisega. Üks nende kuulsamatest ja eriilmelisematest projektidest [...]

The post Imetle, kadesta ja osta ära: vanast Datsun 280Z-st sai Vilneri käe all erakordne ahvatlus appeared first on Accelerista.