Inspireerivad Eesti Inimesed. Jaana Soom: Meie suurimaks probleemiks on liigsed hinnangud

Telegrami 6+ tegutsemisaasta jooksul oleme kokku puutunud kõige erinevamate terapeutide ja ravitsejatega. Täna tahaksime teile tutvustada naist, kellest pole veel kirjutatud ühtegi artiklit ja kes ei ole end seni veel ka kusagil ise tutvustanud või reklaaminud. Teie ees on Jaana Soom – ametilt aednik ja maastikuehitaja, elukutselt terapeut/toetaja. Kui peaksin kirjeldama, mida Jaana täpsemalt teeb, […] The post Inspireerivad Eesti Inimesed. Jaana Soom: Meie suurimaks probleemiks on liigsed hinnangud appeared first on Telegram.

Inspireerivad Eesti Inimesed. Jaana Soom: Meie suurimaks probleemiks on liigsed hinnangud

Telegrami 6+ tegutsemisaasta jooksul oleme kokku puutunud kõige erinevamate terapeutide ja ravitsejatega. Täna tahaksime teile tutvustada naist, kellest pole veel kirjutatud ühtegi artiklit ja kes ei ole end seni veel ka kusagil ise tutvustanud või reklaaminud. Teie ees on Jaana Soom – ametilt aednik ja maastikuehitaja, elukutselt terapeut/toetaja. Kui peaksin kirjeldama, mida Jaana täpsemalt teeb, […]

The post Inspireerivad Eesti Inimesed. Jaana Soom: Meie suurimaks probleemiks on liigsed hinnangud appeared first on Telegram.