Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar

2. veebruaril Kultuurikatlas toimuva Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar, kes annab Tallinnas soolokontserdi. Oma uut stuudioalbumit esitleb festivalil I Wear* Experiment ning veel astuvad üles The Boondocks, Catapulta, EIK, Tintura, Arg Part ning Hoax.  Low Roar on Islandi elektroonilise muusika artist, kes on suutnud tumedamaid mõtteid kujutada muusikas […] The post Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar appeared first on GoodNews.

Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar

2. veebruaril Kultuurikatlas toimuva Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar, kes annab Tallinnas soolokontserdi. Oma uut stuudioalbumit esitleb festivalil I Wear* Experiment ning veel astuvad üles The Boondocks, Catapulta, EIK, Tintura, Arg Part ning Hoax.  Low Roar on Islandi elektroonilise muusika artist, kes on suutnud tumedamaid mõtteid kujutada muusikas […]

The post Intsikurmu Talifestivali üks peaesinejatest on Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar appeared first on GoodNews.