Kas MTÜ volinik tohib samaaegselt kuuluda juhatusse? (0)

Portaalid Vastused.ee 12.01.2018 09:01 12
Mittetulundusühingute seadus ei keela volinikul olla samal ajal juhatuses. Vt § 26. Täiendavate küsimuste korral kirjutage liina.karlson@themis.ee. Liina Karlson Themis Õigusbüroo OÜ jurist/partner www.themis.ee
Loe kogu uudist - Vastused.ee Tagasi uudistesse
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata.
Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kommentaarid (0)

Kommentaari lisamine...
Palun sisesta nimi Palun sisesta kommentaar VIGA