Noored saavad võimaluse kujundada tuleviku linnapilti (0)

Maakond Pealinn 13.03.2018 04:03 15

Märtsikuus alustab tööd Pirita noorte nõukogu, mille eesmärk on koguda noortelt sisendit neid puudutavatel teemadel, viia neid kurssi linnaosa tööga ning läbi viia harivaid loenguid. Esimesel kohtumisel toimub vaba aja veetmise välitingimustes arutelu ja esineb Kapa ehk Kaspar Kolk.


"Kui arutada noortega seotud teemasid, siis tuleb neid ka kaasata. Räägime koos nendega, mitte pelgalt nendest! Oleme otsustanud luua noorte nõukogu, mis koguneb kord kvartalis. Esimesel kohtumisel võtame arutelu alla välistingimustes vaba aja veetmise võimalused. Meie jaoks on oluline teada, mis on hästi, mis halvasti ja mida on vaja juurde just noorte arvates. Seejärel räägib muusik ja youtuber Kaspar Kolk laiale auditooriumile videode tegemisest," ütles Pirita linnaosa vanem Alina Tubli.

Esimene kohtumine toimub 22. märtsil kell 16.00 Pirita Linnaosa Valitsuses (Kloostri tee 6). Osalemiseks tuleb saata hiljemalt 20. märtsiks e-kiri aadressile aleksandra.pavlova@tallinnlv.ee. Osalema on oodatud noored vanuses 14 kuni 26 eluaastat.  

Loe kogu uudist - Pealinn Tagasi uudistesse
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata.
Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kommentaarid (0)

Kommentaari lisamine...
Palun sisesta nimi Palun sisesta kommentaar VIGA