Kuido Nõmm kandideerib Vabaerakonna nimekirjas Tartumaal (0)

Teine meedia Vabauudised 12.07.2018 01:07 73

Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralise meditsiiniosakonna juhataja Kuido Nõmm (47) kandideerib Vabaerakonna nimekirjas Riigikokku Tartu- ja Jõgevamaal. Kapteni auastmes reservohvitser Kuido Nõmm on ka Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste arst-lektor. Ta on teeninud ESTCOY-17 koosseisus Afganistanis Helmandi provintsis.

Kuido Nõmm ütles Vooremaale, et oma 30-aastase meditsiinis töötamise ajal on ta kogenud pea kõiki tervishoiu ja ühiskonna valupunkte.

„Nende aastate jooksul olen näinud tervishoiu vapustavat arengut. Aga olen ka näinud, kuidas selle käigus meditsiin ja patsiendid on üksteisest lahku kasvanud. Selle üheks põhjuseks on tervishoiu valitsev süsteemitus. Tervishoiureform, mis toimus vabariigi iseseisvumisel, on ajale jalgu jäänud, vaja on uut reformi. Sellest on aru saanud nii patsiendid kui tervishoiutöötajad, kahjuks aga mitte administraatorid ja poliitikud,“ ütles Nõmm.

Kuido Nõmm kandideerib Riigikogu valimistel sooviga muuta tervishoiusüsteemi. Selliselt, et patsiendid saaksid vajalikul tasemel abi ning meedikutel poleks vaja minna piiri taha tööle, vaid üksnes praktikale.

Kuido Nõmm on 2 tütre ja 3 poja isa.

Loe kogu uudist - Vabauudised Tagasi uudistesse
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata.
Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kommentaarid (0)

Kommentaari lisamine...
Palun sisesta nimi Palun sisesta kommentaar VIGA