Ivan Makarov soovitab eestlusele ohtlikud poliitikud Euroopasse saata – seal teevad nad vähem kahju

Kolumnist Ivan Makarov soovitab mõned poliitikud Eestist Brüsselisse ära saata, sest siis olevat kohapeal vähem segadust ehk “seal on neist vähem kahju kui Eestis”. Seda enam, et Eestile olulisi asju otsustab seal “žüriidega hübriidhääletus”. Muidugi tuleb esmalt kohe meelde Lihulas oma rahva vastu läinud ekspeaminister Juhan Parts, kelle lahkumise järel on siin tõesti õhk puhtam. […] The post Ivan Makarov soovitab eestlusele ohtlikud poliitikud Euroopasse saata – seal teevad nad vähem kahju appeared first on Uued Uudised.

Ivan Makarov soovitab eestlusele ohtlikud poliitikud Euroopasse saata – seal teevad nad vähem kahju

Kolumnist Ivan Makarov soovitab mõned poliitikud Eestist Brüsselisse ära saata, sest siis olevat kohapeal vähem segadust ehk “seal on neist vähem kahju kui Eestis”. Seda enam, et Eestile olulisi asju otsustab seal “žüriidega hübriidhääletus”. Muidugi tuleb esmalt kohe meelde Lihulas oma rahva vastu läinud ekspeaminister Juhan Parts, kelle lahkumise järel on siin tõesti õhk puhtam. […]

The post Ivan Makarov soovitab eestlusele ohtlikud poliitikud Euroopasse saata – seal teevad nad vähem kahju appeared first on Uued Uudised.