JÄLLE KÄRPED? Nordica teatas täna, et kulude kokkuhoiuks lõpetatakse chemtrailide puistamine lennukitelt

Eesti rahvuslik lennufirma Nordica teatas täna, et ettevõte lõpetab kõigilt oma lennukitelt keemiaradade ehk chemtrail-ide puistamise. Otsus tehti selleks, et ettevõtte kulusid kokku hoida. Chemtrail ehk keemiarada on see valge triip, mida lennuki taga näha võib taevas. Ekslikult peetakse seda lennuki kondensjäljeks, mis väidetavalt tekkivat õhusõiduki lendamise käigus kui lennuki mootorist pärinev veeaur paiskub põlemisprotsessi […] The post JÄLLE KÄRPED? Nordica teatas täna, et kulude kokkuhoiuks lõpetatakse chemtrailide puistamine lennukitelt appeared first on LUGEJAKIRI.

JÄLLE KÄRPED? Nordica teatas täna, et kulude kokkuhoiuks lõpetatakse chemtrailide puistamine lennukitelt

Eesti rahvuslik lennufirma Nordica teatas täna, et ettevõte lõpetab kõigilt oma lennukitelt keemiaradade ehk chemtrail-ide puistamise. Otsus tehti selleks, et ettevõtte kulusid kokku hoida. Chemtrail ehk keemiarada on see valge triip, mida lennuki taga näha võib taevas. Ekslikult peetakse seda lennuki kondensjäljeks, mis väidetavalt tekkivat õhusõiduki lendamise käigus kui lennuki mootorist pärinev veeaur paiskub põlemisprotsessi […]

The post JÄLLE KÄRPED? Nordica teatas täna, et kulude kokkuhoiuks lõpetatakse chemtrailide puistamine lennukitelt appeared first on LUGEJAKIRI.