Joodikud, kihutajad, plekimõlkijad – nii jäävad eestlased Soome politseile silma

2017. aastal toimus välismaalastega Soomes 1700 liiklusõnnetust. Tooni annavad eestlased, kes on põhjustanud ligi pool kõigist juhtumitest, lisaks ületavad kiirust ja istuvad rooli purjuspäi. 2018. aasta ei ole suurt muutust toonud, soomlased on mures. Soome rahvusringhäälingu YLE uudisteportaal tegi sel nädalal põhjaliku ülevaate välismaalastega juhtunud liiklusõnnetustest, võttes aluseks 2017. aasta statistika ja asjaomaste kommentaarid. Eestlased on Soome [...] The post Joodikud, kihutajad, plekimõlkijad – nii jäävad eestlased Soome politseile silma appeared first on Accelerista.

Joodikud, kihutajad, plekimõlkijad – nii jäävad eestlased Soome politseile silma
eestlased soomes

2017. aastal toimus välismaalastega Soomes 1700 liiklusõnnetust. Tooni annavad eestlased, kes on põhjustanud ligi pool kõigist juhtumitest, lisaks ületavad kiirust ja istuvad rooli purjuspäi. 2018. aasta ei ole suurt muutust toonud, soomlased on mures. Soome rahvusringhäälingu YLE uudisteportaal tegi sel nädalal põhjaliku ülevaate välismaalastega juhtunud liiklusõnnetustest, võttes aluseks 2017. aasta statistika ja asjaomaste kommentaarid. Eestlased on Soome [...]

The post Joodikud, kihutajad, plekimõlkijad – nii jäävad eestlased Soome politseile silma appeared first on Accelerista.