Jummel küll! Vaata, mida Võru linnapea Anti Allas algul keskväljaku kohta rääkis!

Võru linnapea Anti Allas rääkis 3 aastat tagasi 2016. aasta suvel, kuidas Võrus taastatakse keskväljak endisel kujul, nagu ta oli 1930ndatel ja 1960ndatel aastatel. Päris hea vaatamine ja kuulamine arvestades sellega, milline on tulemus praegu, 3 aastat hiljem. Igaüks saab täna ise võrrelda ja otsustada, kas linnavalitsus on lubadustest kinni pidanud. Tookord lubas linnapea, et […] The post Jummel küll! Vaata, mida Võru linnapea Anti Allas algul keskväljaku kohta rääkis! appeared first on Lõunaeestlane.

Jummel küll! Vaata, mida Võru linnapea Anti Allas algul keskväljaku kohta rääkis!

Võru linnapea Anti Allas rääkis 3 aastat tagasi 2016. aasta suvel, kuidas Võrus taastatakse keskväljak endisel kujul, nagu ta oli 1930ndatel ja 1960ndatel aastatel. Päris hea vaatamine ja kuulamine arvestades sellega, milline on tulemus praegu, 3 aastat hiljem. Igaüks saab täna ise võrrelda ja otsustada, kas linnavalitsus on lubadustest kinni pidanud. Tookord lubas linnapea, et […]

The post Jummel küll! Vaata, mida Võru linnapea Anti Allas algul keskväljaku kohta rääkis! appeared first on Lõunaeestlane.