Jüri Ratas ei andnud täna riigikogule konkreetset vastust, kas ta soovib uut valitsust luua või mitte

Riigikogu ei saanud täna peaministrikandidaat Jüri Rataselt konkreetset vastust, et kas ta tahab uut valitsust moodustada või mitte. 55-le riigikogu liikmele tundus siiski, et see vastus võis olla jah ning nii sai Ratas loa uus valitsus ka kokku panna. Keskerakonna esimees Jüri Ratas pidas täna riigikogu ees ettekande valitsuse moodustamise alustest ning vastas seejärel peamiselt […] The post Jüri Ratas ei andnud täna riigikogule konkreetset vastust, kas ta soovib uut valitsust luua või mitte appeared first on LUGEJAKIRI.

Jüri Ratas ei andnud täna riigikogule konkreetset vastust, kas ta soovib uut valitsust luua või mitte

Riigikogu ei saanud täna peaministrikandidaat Jüri Rataselt konkreetset vastust, et kas ta tahab uut valitsust moodustada või mitte. 55-le riigikogu liikmele tundus siiski, et see vastus võis olla jah ning nii sai Ratas loa uus valitsus ka kokku panna. Keskerakonna esimees Jüri Ratas pidas täna riigikogu ees ettekande valitsuse moodustamise alustest ning vastas seejärel peamiselt […]

The post Jüri Ratas ei andnud täna riigikogule konkreetset vastust, kas ta soovib uut valitsust luua või mitte appeared first on LUGEJAKIRI.