Jurist Kert Kingo: Andmekaitse Inspektsioon ei taha enne valimisi vastuseid anda

Jurist ja EKRE korruptsioonitoimkonna juht Kert Kingo juhib tähelepanu sellele, et Andmekaitse Inspektsioon ei anna seoses erakondade kriminaalsete liikmete nimekirjade avaldamisega omapoolset selgitavat infot, kuigi Eesti Päevaleht, kes sellist infot massiliselt kasutab, tundub igale poole ligi pääsevat. “28. jaanuaril 2019 saatsin Andmekaitse Inspektsioonile (AKI) teabenõude, soovides seoses isikuandmete kaitse seadusega teada, kas isiku karistusandmete (sh […] The post Jurist Kert Kingo: Andmekaitse Inspektsioon ei taha enne valimisi vastuseid anda appeared first on Uued Uudised.

Jurist Kert Kingo: Andmekaitse Inspektsioon ei taha enne valimisi vastuseid anda

Jurist ja EKRE korruptsioonitoimkonna juht Kert Kingo juhib tähelepanu sellele, et Andmekaitse Inspektsioon ei anna seoses erakondade kriminaalsete liikmete nimekirjade avaldamisega omapoolset selgitavat infot, kuigi Eesti Päevaleht, kes sellist infot massiliselt kasutab, tundub igale poole ligi pääsevat. “28. jaanuaril 2019 saatsin Andmekaitse Inspektsioonile (AKI) teabenõude, soovides seoses isikuandmete kaitse seadusega teada, kas isiku karistusandmete (sh […]

The post Jurist Kert Kingo: Andmekaitse Inspektsioon ei taha enne valimisi vastuseid anda appeared first on Uued Uudised.