Kadri Vilba: sallivuslastest lapsetapjad, kõik, mida te teistele teete, jõuab kord ringiga teieni tagasi! 

Reformierakond, sotsid ja peavoolumeedia on laskunud Eesti riigi ja selle poliitikute otsese laimamiseni – prantslastele on ette söödetud ühe naispoliitiku tundmatuseni moonutatud sõnad. Õhtuleht väidab, nagu oleks Prantsuse telesaade korjanud üles EKRE poliitiku Kadri Vilba jutuajamise äärmusvasakpoolse ajakirjaniku Vilja Kiisleriga ja noppinud sealt lõigu Hitleri kohta. Kadri Vilba ise ütleb, et see on poliitoravate poolt […] The post Kadri Vilba: sallivuslastest lapsetapjad, kõik, mida te teistele teete, jõuab kord ringiga teieni tagasi!  appeared first on Uued Uudised.

Kadri Vilba: sallivuslastest lapsetapjad, kõik, mida te teistele teete, jõuab kord ringiga teieni tagasi! 

Reformierakond, sotsid ja peavoolumeedia on laskunud Eesti riigi ja selle poliitikute otsese laimamiseni – prantslastele on ette söödetud ühe naispoliitiku tundmatuseni moonutatud sõnad. Õhtuleht väidab, nagu oleks Prantsuse telesaade korjanud üles EKRE poliitiku Kadri Vilba jutuajamise äärmusvasakpoolse ajakirjaniku Vilja Kiisleriga ja noppinud sealt lõigu Hitleri kohta. Kadri Vilba ise ütleb, et see on poliitoravate poolt […]

The post Kadri Vilba: sallivuslastest lapsetapjad, kõik, mida te teistele teete, jõuab kord ringiga teieni tagasi!  appeared first on Uued Uudised.