Kaja Kallas näeb vihapindu teiste laugude all, kuid mitte tigedusepalki oma oravate silmis

Ebaõnnestunud peaminister Kaja Kallas on asunud haukuma vale puu all – ehk jääks enda oma alla? “Kui EKRE enda poliitika tegemise stiili muudab, pettuvad EKRE valijad, kui ei, saab viha õhutamine ja valetamine osaks Eesti valitsuse igapäevasest tegevusest,” leidis Kallas. Kallas kleebib hoolega silte, väites, et Keskerakond kasutavat EKRE-t võimulepääsuks ära. Kui poliitik taob vastandamisega […] The post Kaja Kallas näeb vihapindu teiste laugude all, kuid mitte tigedusepalki oma oravate silmis appeared first on Uued Uudised.

Kaja Kallas näeb vihapindu teiste laugude all, kuid mitte tigedusepalki oma oravate silmis

Ebaõnnestunud peaminister Kaja Kallas on asunud haukuma vale puu all – ehk jääks enda oma alla? “Kui EKRE enda poliitika tegemise stiili muudab, pettuvad EKRE valijad, kui ei, saab viha õhutamine ja valetamine osaks Eesti valitsuse igapäevasest tegevusest,” leidis Kallas. Kallas kleebib hoolega silte, väites, et Keskerakond kasutavat EKRE-t võimulepääsuks ära. Kui poliitik taob vastandamisega […]

The post Kaja Kallas näeb vihapindu teiste laugude all, kuid mitte tigedusepalki oma oravate silmis appeared first on Uued Uudised.