Kanal 2: „Radar“ lõpetab, kokkuhoitud raha eest pannakse Katrin Lustile uued tissid

Kanal 2 teatas täna, et uuriv telemagasin “Radar” lõpetab tegevuse ning kokkuhoitud raha eest hakatakse Katrin Lusti ja „Kuuuurijat“ uuesti üles tuunima. Kuna Kanal 2 on positsioneerinud end selgelt meelelahutusliku kommertskanalina, siis soovivad nad sügisel alustavas uues programmis senisest veelgi rohkem panustada just meelelahutusse. Esimesena tuunitakse üles just Lust „Katrin Lust on aastate jooksul tõestanud […] The post Kanal 2: „Radar“ lõpetab, kokkuhoitud raha eest pannakse Katrin Lustile uued tissid appeared first on LUGEJAKIRI.

Kanal 2: „Radar“ lõpetab, kokkuhoitud raha eest pannakse Katrin Lustile uued tissid

Kanal 2 teatas täna, et uuriv telemagasin “Radar” lõpetab tegevuse ning kokkuhoitud raha eest hakatakse Katrin Lusti ja „Kuuuurijat“ uuesti üles tuunima. Kuna Kanal 2 on positsioneerinud end selgelt meelelahutusliku kommertskanalina, siis soovivad nad sügisel alustavas uues programmis senisest veelgi rohkem panustada just meelelahutusse. Esimesena tuunitakse üles just Lust „Katrin Lust on aastate jooksul tõestanud […]

The post Kanal 2: „Radar“ lõpetab, kokkuhoitud raha eest pannakse Katrin Lustile uued tissid appeared first on LUGEJAKIRI.