Kas Silicon Valley või Usbekistan ehk kuhu soovib Eesti jõuda oma narkopoliitikaga?

“Peter Thiel, legendaarne tehnoloogiaettevõtja ja startup investor, on kuulus ka oma värbamisintervjuude poolest. Üks küsimus, mida ta alati kandidaadilt küsib kõlab järgnevalt: nimeta üks oluline tõde, milles väga vähesed inimesed sinuga nõus on. See küsimus on tema praktikas osutunud väärtuslikuks meetodiks, mille abil selekteerida hallist massist välja need vähesed, kes suudavad leida praegusest informatsiooni virvarrist […] The post Kas Silicon Valley või Usbekistan ehk kuhu soovib Eesti jõuda oma narkopoliitikaga? appeared first on Telegram.

Kas Silicon Valley või Usbekistan ehk kuhu soovib Eesti jõuda oma narkopoliitikaga?

“Peter Thiel, legendaarne tehnoloogiaettevõtja ja startup investor, on kuulus ka oma värbamisintervjuude poolest. Üks küsimus, mida ta alati kandidaadilt küsib kõlab järgnevalt: nimeta üks oluline tõde, milles väga vähesed inimesed sinuga nõus on. See küsimus on tema praktikas osutunud väärtuslikuks meetodiks, mille abil selekteerida hallist massist välja need vähesed, kes suudavad leida praegusest informatsiooni virvarrist […]

The post Kas Silicon Valley või Usbekistan ehk kuhu soovib Eesti jõuda oma narkopoliitikaga? appeared first on Telegram.