Kas sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele kehtestatakse Eestisse sissesõidukeeld?

Endisele presidendile ja sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele võidakse kehtestada tema Eestit halvustavate sotsiaalmeedia postituste tõttu sissesõidukeeld. Ilves spekuleerib ise selle võimalusega oma värskes sissekandes. Ilves viitab artiklile EKRE väljaandes Uued Uudised, kus on võrreldud Ilvest soomlase Johan Bäckmaniga, kellele vastav keeld kehtestati. Sissesõidukeelu saab kehtestada siseministeerium, siseminister on EKRE esimees Mart Helme. „Nii või teisti […] The post Kas sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele kehtestatakse Eestisse sissesõidukeeld? appeared first on Lõunaeestlane.

Kas sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele kehtestatakse Eestisse sissesõidukeeld?

Endisele presidendile ja sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele võidakse kehtestada tema Eestit halvustavate sotsiaalmeedia postituste tõttu sissesõidukeeld. Ilves spekuleerib ise selle võimalusega oma värskes sissekandes. Ilves viitab artiklile EKRE väljaandes Uued Uudised, kus on võrreldud Ilvest soomlase Johan Bäckmaniga, kellele vastav keeld kehtestati. Sissesõidukeelu saab kehtestada siseministeerium, siseminister on EKRE esimees Mart Helme. „Nii või teisti […]

The post Kas sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele kehtestatakse Eestisse sissesõidukeeld? appeared first on Lõunaeestlane.