Kaval nipp, kuidas Briti spioonid tõid Venemaalt välja salajast infot pommitajate kohta

Venemaa uuendas äsja oma pommitajaid Tu-160 Blackjack. NATO tahtis teada infot selle turvasüsteemide kohta, et välja selgitada nõrgad kohad. See info oli Venemaal tegutsevatel Briti agentidel olemas, aga see tuli kuidagi Venemaalt välja tuua. Mõne agendi saatmine Venemaale selle info ära toomiseks oli pärast Skripalide juhtumit riskantne. Nõnda mõeldi välja kaval plaan, kuidas info välja […] The post Kaval nipp, kuidas Briti spioonid tõid Venemaalt välja salajast infot pommitajate kohta appeared first on Lõunaeestlane.

Kaval nipp, kuidas Briti spioonid tõid Venemaalt välja salajast infot pommitajate kohta

Venemaa uuendas äsja oma pommitajaid Tu-160 Blackjack. NATO tahtis teada infot selle turvasüsteemide kohta, et välja selgitada nõrgad kohad. See info oli Venemaal tegutsevatel Briti agentidel olemas, aga see tuli kuidagi Venemaalt välja tuua. Mõne agendi saatmine Venemaale selle info ära toomiseks oli pärast Skripalide juhtumit riskantne. Nõnda mõeldi välja kaval plaan, kuidas info välja […]

The post Kaval nipp, kuidas Briti spioonid tõid Venemaalt välja salajast infot pommitajate kohta appeared first on Lõunaeestlane.