Keskerakonna ja sotside trikid: valitsus jättis 100 000 inimest ilma 30 miljoni euro suurusest tulumaksutagastusest

Tänasest Postimehest võib lugeda, kuidas riik jättis möödunud aastal kuni 100 000 inimest ilma sadadest eurodest tulumaksutagastusest. Kannatajateks olid vähemteenivad kodanikud, kellele tähendanuks see arvestatavat lisasissetulekut. Kokku arvutatuna pani Jüri Ratase valitsus oma taskusse 30 miljonit eurot. Rahalist kaotust oleks olnud võimalik vältida, kui valitsus oleks otsustatud, et inimesed saavad ka 2017. aastal teenitud tuludelt maksutagastust. […] The post Keskerakonna ja sotside trikid: valitsus jättis 100 000 inimest ilma 30 miljoni euro suurusest tulumaksutagastusest appeared first on Objektiiv.

Keskerakonna ja sotside trikid: valitsus jättis 100 000 inimest ilma 30 miljoni euro suurusest tulumaksutagastusest

Tänasest Postimehest võib lugeda, kuidas riik jättis möödunud aastal kuni 100 000 inimest ilma sadadest eurodest tulumaksutagastusest. Kannatajateks olid vähemteenivad kodanikud, kellele tähendanuks see arvestatavat lisasissetulekut. Kokku arvutatuna pani Jüri Ratase valitsus oma taskusse 30 miljonit eurot. Rahalist kaotust oleks olnud võimalik vältida, kui valitsus oleks otsustatud, et inimesed saavad ka 2017. aastal teenitud tuludelt maksutagastust. […]

The post Keskerakonna ja sotside trikid: valitsus jättis 100 000 inimest ilma 30 miljoni euro suurusest tulumaksutagastusest appeared first on Objektiiv.