Keskkonnakaitse ei tähenda kampa kisavaid aktiviste, vaid läbimõeldud hoo mahavõtmist kõigis inimtegevustes

Kolmapäevasel Jüri Ratase ärakuulamisel käis taas läbi jutt kliimavaenulikust koalitsioonist, mistõttu vajab see teema pisut lahtiseletamist. Uute Uudiste toimetus leiab, et kliimaprobleemid on liiga emotsioonide tasemele tõstetud ja rakendatud selle poliitilise vankri ette, mille küljel ilutseb silt “Ärategemine”. Ehk siis ei huvita Reformierakonna ja sotside kampa sugugi mitte kliimaprobleemid, vaid teemaga saab sisse sõita ametisse […] The post Keskkonnakaitse ei tähenda kampa kisavaid aktiviste, vaid läbimõeldud hoo mahavõtmist kõigis inimtegevustes appeared first on Uued Uudised.

Keskkonnakaitse ei tähenda kampa kisavaid aktiviste, vaid läbimõeldud hoo mahavõtmist kõigis inimtegevustes

Kolmapäevasel Jüri Ratase ärakuulamisel käis taas läbi jutt kliimavaenulikust koalitsioonist, mistõttu vajab see teema pisut lahtiseletamist. Uute Uudiste toimetus leiab, et kliimaprobleemid on liiga emotsioonide tasemele tõstetud ja rakendatud selle poliitilise vankri ette, mille küljel ilutseb silt “Ärategemine”. Ehk siis ei huvita Reformierakonna ja sotside kampa sugugi mitte kliimaprobleemid, vaid teemaga saab sisse sõita ametisse […]

The post Keskkonnakaitse ei tähenda kampa kisavaid aktiviste, vaid läbimõeldud hoo mahavõtmist kõigis inimtegevustes appeared first on Uued Uudised.