Kirikupea kiidab koalitsiooni: sellesarnast pole kristlaste poolt vaadates enne olnudki

Kuigi enne valimisi andis EELK peapiiskop Urmas Viilma oma valimiskompassis üllatavalt vähe plusspunkte konservatiividele ja tõstis esile Keskerakonda, siis nüüd avaldas ta võimuloleva koalitsiooniga ülimat rahulolu. Viilma kiitis EELK kodulehel praeguse Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsiooni heaks, kuna selle koalitsioonileppes on arvestatud kahe kolmandiku ettepanekutega, mille Eesti Kirikute Nõukogu erakondadele enne valimisi tegi. „Julgen kirikujuhina […] The post Kirikupea kiidab koalitsiooni: sellesarnast pole kristlaste poolt vaadates enne olnudki appeared first on Uued Uudised.

Kirikupea kiidab koalitsiooni: sellesarnast pole kristlaste poolt vaadates enne olnudki

Kuigi enne valimisi andis EELK peapiiskop Urmas Viilma oma valimiskompassis üllatavalt vähe plusspunkte konservatiividele ja tõstis esile Keskerakonda, siis nüüd avaldas ta võimuloleva koalitsiooniga ülimat rahulolu. Viilma kiitis EELK kodulehel praeguse Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsiooni heaks, kuna selle koalitsioonileppes on arvestatud kahe kolmandiku ettepanekutega, mille Eesti Kirikute Nõukogu erakondadele enne valimisi tegi. „Julgen kirikujuhina […]

The post Kirikupea kiidab koalitsiooni: sellesarnast pole kristlaste poolt vaadates enne olnudki appeared first on Uued Uudised.