Koalitsioon leppis täna kokku, et kui selle valitsusega jätkata, siis peab vähemalt rahvas kogu aeg purjus olema

Eile ja täna arutas valitsus Vihula mõisas eelarvestrateegiat. Kuigi eelarvestrateegias üksmeelele ei jõutud, lepiti kokku, et alkoholiaktsiis peab langema. Kõik said aru, et kaine peaga ei kannata seda valitsust ära ilmselt ükski täie mõistusega inimene. Riigihalduse minister Jaak Aab kinnitas, et alkoholiaktsiisi langetamise täpsem arutelu veel jätkub, kuid kõik mõistsid, et taolise jamaga jätkamiseks peab […] The post Koalitsioon leppis täna kokku, et kui selle valitsusega jätkata, siis peab vähemalt rahvas kogu aeg purjus olema appeared first on LUGEJAKIRI.

Koalitsioon leppis täna kokku, et kui selle valitsusega jätkata, siis peab vähemalt rahvas kogu aeg purjus olema

Eile ja täna arutas valitsus Vihula mõisas eelarvestrateegiat. Kuigi eelarvestrateegias üksmeelele ei jõutud, lepiti kokku, et alkoholiaktsiis peab langema. Kõik said aru, et kaine peaga ei kannata seda valitsust ära ilmselt ükski täie mõistusega inimene. Riigihalduse minister Jaak Aab kinnitas, et alkoholiaktsiisi langetamise täpsem arutelu veel jätkub, kuid kõik mõistsid, et taolise jamaga jätkamiseks peab […]

The post Koalitsioon leppis täna kokku, et kui selle valitsusega jätkata, siis peab vähemalt rahvas kogu aeg purjus olema appeared first on LUGEJAKIRI.