Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni

Esimene punane joon sai koalitsiooniläbirääkimistel ületatud: loodav võimuliit pani paika noorte eneserahuldamise reeglid ehk kui vanalt ja kuidas noored end ise katsuda võivad. Kui eelmisel nädalal jäi Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ettepanek abortide osas koalitsioonikõnelustel Keskerakonna ja Isamaa toetuseta, siis täna anti roheline tuli selles osas, mis puudutab noorte masturbeerimise keelamist. Läbirääkimistel on tunda Varro […] The post Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni appeared first on LUGEJAKIRI.

Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni

Esimene punane joon sai koalitsiooniläbirääkimistel ületatud: loodav võimuliit pani paika noorte eneserahuldamise reeglid ehk kui vanalt ja kuidas noored end ise katsuda võivad. Kui eelmisel nädalal jäi Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ettepanek abortide osas koalitsioonikõnelustel Keskerakonna ja Isamaa toetuseta, siis täna anti roheline tuli selles osas, mis puudutab noorte masturbeerimise keelamist. Läbirääkimistel on tunda Varro […]

The post Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni appeared first on LUGEJAKIRI.