Koalitsioonilepe sai allkirjad ja kolme erakonna võimuliit võib Eesti uuendamise teel samme seadma hakata

Keskerakonna esimees Jüri Ratas, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme ning Isamaa esimees Helir Valdor Seeder allkirjastasid esmaspäeval võimuliidu leppe. EKRE esimees Mart Helme tänas Jüri Ratast, kes juhtis Helme kinnitusel võimuliidu läbirääkimisi väga paindlikult, kui ka järjekindlalt. “Läbirääkimised olid mitmel korral katkemise veerel, kuid tänu Ratasele seda ei juhtunud,” märkis Helme. Tema sõnul oli […] The post Koalitsioonilepe sai allkirjad ja kolme erakonna võimuliit võib Eesti uuendamise teel samme seadma hakata appeared first on Uued Uudised.

Koalitsioonilepe sai allkirjad ja kolme erakonna võimuliit võib Eesti uuendamise teel samme seadma hakata

Keskerakonna esimees Jüri Ratas, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme ning Isamaa esimees Helir Valdor Seeder allkirjastasid esmaspäeval võimuliidu leppe. EKRE esimees Mart Helme tänas Jüri Ratast, kes juhtis Helme kinnitusel võimuliidu läbirääkimisi väga paindlikult, kui ka järjekindlalt. “Läbirääkimised olid mitmel korral katkemise veerel, kuid tänu Ratasele seda ei juhtunud,” märkis Helme. Tema sõnul oli […]

The post Koalitsioonilepe sai allkirjad ja kolme erakonna võimuliit võib Eesti uuendamise teel samme seadma hakata appeared first on Uued Uudised.