Kogu möll Marine Le Peni visiidi ümber on poliitilise kasu otsimisest tekitatud ülepingutamine

Marine Le Peni visiit Eestisse tekitas ilmselge ülereageeringu ja sellest saavad asjaosalised ise aru juba mõne tunni pärast, kui Prantsuse poliitik lahkunud on ja päike särab endiselt. “Venemaa huvides Euroopa ühtsust lammutava äärmuspoliitiku Marine Le Peni kutsumine Eestisse ja äsjane kohtumine peaministri asetäitja Mart Helme ning riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga Jaan Tõnissoni nime kandvas riigikogu […] The post Kogu möll Marine Le Peni visiidi ümber on poliitilise kasu otsimisest tekitatud ülepingutamine appeared first on Uued Uudised.

Kogu möll Marine Le Peni visiidi ümber on poliitilise kasu otsimisest tekitatud ülepingutamine

Marine Le Peni visiit Eestisse tekitas ilmselge ülereageeringu ja sellest saavad asjaosalised ise aru juba mõne tunni pärast, kui Prantsuse poliitik lahkunud on ja päike särab endiselt. “Venemaa huvides Euroopa ühtsust lammutava äärmuspoliitiku Marine Le Peni kutsumine Eestisse ja äsjane kohtumine peaministri asetäitja Mart Helme ning riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga Jaan Tõnissoni nime kandvas riigikogu […]

The post Kogu möll Marine Le Peni visiidi ümber on poliitilise kasu otsimisest tekitatud ülepingutamine appeared first on Uued Uudised.