Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad

Tallinna Ülikooli teadlaste poolt läbiviidud uuringust selgus, et kõige loomingulisemalt oskavad oma toodete ja teenuste hinnatõusu põhjendada suured kaupluseketid, kõige vähem loomingulised on aga tanklaketid. „Hinnad tõusevad Eestis juba vaat et igapäevaselt ja see on pannud toodete või teenuste müüjad raskesse olukorda – liiga tihti peavad nad tarbijatele selgitama, miks see või teine toode nüüd […] The post Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad appeared first on LUGEJAKIRI.

Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad

Tallinna Ülikooli teadlaste poolt läbiviidud uuringust selgus, et kõige loomingulisemalt oskavad oma toodete ja teenuste hinnatõusu põhjendada suured kaupluseketid, kõige vähem loomingulised on aga tanklaketid. „Hinnad tõusevad Eestis juba vaat et igapäevaselt ja see on pannud toodete või teenuste müüjad raskesse olukorda – liiga tihti peavad nad tarbijatele selgitama, miks see või teine toode nüüd […]

The post Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad appeared first on LUGEJAKIRI.